FK Teplice U17 - FC Minsk U17 2:1 (0:0)

Branky: 52' P. Janda as. T. Huml, 74' D. Fakin as. D. Zdeněk

Sestava: D. Zdeněk - V. Čermuš (55. J. Vintr), D. Kostl (55. M. Vachoušek), M. Lukáš, M. Hadinec (55. R. Kibal) - J. Kovalčík (46. J. Kozák) - T. Huml (64. D. Fakin), M. Dubnický (46. R. Klepáček), P. Hural, D. Fakin (46. S. Kočka) - P. Janda

Radim Laibl -trenér: Velmi zajímavé utkání, které nepostrádalo tempo, důraz a kvalitu. Běloruský tým svoji agresivitou na hraně pravidel dělal domácím značné problémy, které zažehnaly až postupem času, kdy se přizpůsobili v náročnosti soupeři a také i přebrali iniciativu. Góly přišly až ve druhém poločase, kdy se trefili Janda s Fakinem a dostali domácí do dvougólového vedení. Hosté si za svůj výkon zasloužili vstřelit branku, k čemuž došlo až v poslední minutě a překazili tak čisté konto výborně chytajícímu Zdeňkovi v domácí brance.

Ladislav Jamrich-trenér: Výborná konfrontace pro nás, takové zápasy kluci potřebují, neboť v soutěži jich moc neodehrají. Zvítězili jsme zaslouženě, ale mrzí velké množství ztrát, které nás pak bolí v obranné fázi. Spoustu dobře rozjetých akcí zbrzdíme nebo dokonce zkazíme nepřesnou přihrávkou. Na tom musíme hodně zapracovat.

FK Teplice U17 - FK Varnsdorf U19 3:2 (2:1)

Sestava:   Četverik - J. Kovalčík, D. Kostl (40. J. Cajthaml), M. Lukáš, M. Hadinec (40. D. Fakin) - M. Dubnický (60. M. Vachoušek) - T. Huml (40. V. Čermuš), J. Kozák (J. Vinter), D. Beneš (50. P. Janda), S. Kočka - P .Janda (30. T. Křivohlavý)

Branky: 20' T. Huml, 35' T. Křivohlaví, 67' J. Cajthaml

Radim Laibl - trenér: Jediné přípravné utkání na soustředění v Heřmanicích v Podještědí jsme odehráli proti nejstarším dorostencům z Varnsdorfu. Ve velkém vedru, které ničilo všechny přítomné se hrál zejména v prvním poločase zajímavý fotbal, kdy probíhal souboj domácích hráčů s hostujícím brankářem. Domácí se dostali do vedení po úniku a křižné střele Humla, další šance v podání především Jandy končily na rukavicích výborného hostujícího brankáře, který měl i několikrát dobře postavené tyče své branky. Hosté s ojedinělé akce srovnali, aby domácí Křivohlavý hezkou střelou zpoza vápna dostal opět teplické do vedení. Druhý poločas již byl dobýváním hostující
svatyně, jejíž strážci poctivě bránili a nedali klukům nic zadarmo. Na 3:1
zvýšil hlavičkou Cajthaml. Hosté zápas ještě stačili zkorigovat, když brankář Četverik při malé domů uklouzl, dotknul se míče rukou a hosté z rozehraného nepřímého kopu vně pokutového území vstřelili branku na konečných 3:2.

Ladislav Jamrich - trenér: Dobrý zápas, zajímavá konfrontace, kluci i přes nepříjemné vedro makali a zaslouženě zvítězili. Mrzí mě ale spousta neproměněných brankových příležitostí, které nás v jiných zápasech můžou mrzet. Jsem rád, že kluci zdravotně drží a mohou tak bez úlev absolvovat náročnou přípravu.